Contactgegevens

Geschreven door 3sens. Gepost in Algemene Info

Contact-book Om u zo goed mogelijk te begeleiden, vindt u op deze pagina de contactgegevens van enkele vrijwilligers. Gelieve er rekening mee te houden dat de beschikbaarheid van onze vrijwilligers soms beperkt is.

Hebt u een vraag over een hond, wenst u meer informatie of wilt u een adoptieaanvraag indienen, dan vragen wij u het adoptieformulier in te vullen of een email te sturen naar adopties@galgoaid.eu
Uw adoptieaanvraag is steeds vrijblijvend en verbindt u tot niets.
Om praktische redenen kunnen wij geen telefonische aanvragen accepteren.

 

  Functie   Email   Telefoon/GSM
  Algemene info   info@galgoaid.eu   +32 495 708 996
  Adopties   adopties@galgoaid.eu   +32 495 708 997
  Penningmeester   penningmeester@galgoaid.eu  
  Nazorg Antwerpen   nazorg.antwerpen@galgoaid.eu  
  Nazorg Limburg, Vlaams Brabant en Nederland   nazorg@galgoaid.eu  
  Nazorg Oost & West Vlaanderen   nazorg.owvlaanderen@galgoaid.eu  
  Webshop   webshop@galgoaid.eu  
  Ledenadministratie   leden@galgoaid.eu  
  Zorgenkindjes   zorgenkindjes@galgoaid.eu  


























UK betting sites, view full information www.gbetting.co.uk bookamkers

Wij danken

  • Sponsor-Galguino
  • Sponsor-ThermoHeizung
  • Sponsor-EuroPremium

Wij Danken

  • Sponsor-Goormans